Ticketveiling.nl kortingscodes 2018

Actuele kortingen en aanbiedingen

Meest recent

De nieuwste acties op een rijtje
  • €1
    Geldig tot 8 apr 2019 Op citytrip via Ticketveiling.nl: al vanaf €1!
    Naar aanbieding
  • €1
    Geldig tot 8 apr 2019 Via Ticketveiling.nl een dagje wellness al vanaf €1!
    Naar aanbieding
  • TIP!
    Geldig tot 8 apr 2019 Goedkoop dagje uit via Ticketveiling.nl!
    Naar aanbieding
  • GRATIS
    Geldig tot 8 apr 2019 Ticketveiling.nl Dagctie: €0 administratiekosten!
    Naar aanbieding
4.3
3 stemmen
5 1
4 2
3 0
2 0
1 0
Hoeveel sterren geef jij Ticketveiling.nl?
Laatste update: 14 oktober 2018

Ben je op zoek naar een leuk en goedkoop uitje voor het gezin, of wil je graag voor een goede prijs een gezellig avondje uit met je partner? Bij www.ticketveiling.nl ben je aan het goede adres! Het is namelijk dé veilingwebsite waar iedereen mag meebieden op tickets, uitjes en producten. Ben je benieuwd naar het aanbod van de voorwaarden van Ticketveiling.nl? Hieronder vind je meer informatie over de veilingwebsite.

Eenmaal, andermaal…
De website www.ticketveiling.nl begon in 2011 als een veilingwebsite met een klein aanbod, maar inmiddels is het uitgegroeid tot een website met duizenden winnaars per dag! Iedereen mag zelf kiezen tegen welke prijs hij of zij wil genieten van een dagje sauna, leuke dagjes uit, tickets en producten. Al vanaf 1 euro kun je meebieden en je favoriete uitjes, producten en tickets scoren. Zo kun je heel gemakkelijk een goedkoop nachtje weg boeken of andere goedkope uitjes winnen!

Het aanbod van Ticketveiling.nl
Op www.ticketveiling.nl vind je een zeer ruim aanbod. Zo vind je er allerlei producten, worden er sauna-aanbiedingen van bijvoorbeeld Thermen Holiday of Thermen Soesterberg geveild, vind je er tickets voor musea, circussen en concerten en kun je tickets vinden voor een dagje uit in Nederland, zoals naar SEA LIFE Scheveningen. Je kunt eenvoudig zoeken per categorie, of je kunt alle veilingen in één keer bekijken en meteen zien welke veilingen als eerste aflopen. Ben je benieuwd naar het complete aanbod van Ticketveiling.nl? Hieronder vind je alvast een overzicht van de categorieën:

  • Actieve uitjes
  • Avondje uit
  • Dagje uit
  • Eten & Drinken
  • Fashion
  • Producten
  • Sauna & Wellness
  • Sport
  • Vakantie

Binnen deze categorieën is de keuze alsnog reuze. Zo kun je bij actieve uitjes kiezen uit subcategorieën als Bowlen & Golven, Sport & Spel en Skiën & Snowboarden, en bij Sauna & Wellness vind je zowel ontharings- en beautybehandelingen als dagjes uit naar bijvoorbeeld Sauna Soesterberg of Elysium in Rotterdam. Bij de veilingen Vakantie kun je kiezen uit onder andere Campings, Stedentrips of Zonvakanties. Zoek je naar iets specifieks? Dan kun je ook via de zoekbalk speuren naar het uitje van jouw keuze, door bijvoorbeeld te zoeken op ‘dagje uit Nederland’, ‘retro zonnebril’ of ‘waardebon sieraden’. Kortom, voor iedereen is er wel een interessante veiling te vinden!

Het voordeel van Ticketveiling.nl
Het is heel eenvoudig om een account aan te maken bij Ticketveiling.nl. De website is helemaal in een nieuw jasje gestoken, waardoor alles nog gebruiksvriendelijker is geworden. Log in en bied vrijuit op de veilingen van jouw keuze. Heb je gewonnen? Te gek! Je profiteert daarmee van een zelfgekozen korting op het gekozen product of uitje. Als winnaar bij Ticketveiling.nl krijg je zelfs de kans om extra tickets bij te kopen tegen hetzelfde actietarief (per veiling geldt een ander maximum). Bij elke veiling betaal je een vast tarief van 5 euro aan administratiekosten en bij sommige producten betaal je ook verzendkosten, maar verder komen er geen extra kosten bij. Als winnaar ben je overigens altijd verplicht om de veiling af te nemen. Heb je ook zin gekregen om mee te gaan doen aan de veilingen? Maak vandaag nog een account aan en vind jouw favoriete ‘weekendje weg’ aanbieding, ga een avondje heerlijk goedkoop uiteten of speur naar de meest gezellige en goedkope uitjes met gezin, vrienden of collega’s.

Eenmaal, andermaal… verkocht!

Wat vind jij van Ticketveiling.nl?